چرا لیبل مایع ظرف شویی، شیشه شور و دست شویی موثر است ؟

لیبل مایع ظرف شویی، شیشه شور و دست شویی یکی از خدماتی است که توسط شبکه چاپ انجام می‌شود. زدن لیبل روی این محصولات می‌تواند به منظور معرفی بهتر تولید کننده و خواص مایع موجود در آن انجام شود و باعث افزایش محبوبیت برند شما خواهد شد. مایع‌های ضد عفونی و تمیز کننده به صورت گسترده‌ای در خانه‌ها استفاده می‌شوند و از طرفی رقابت بین تولید کننده‌های این محصولات نیز زیاد است. برندی که بتواند روی تبلیغ محصول خود بهتر کار کند و توانایی‌های خود را بیشتر به مردم بشناساند می‌تواند در این بازار فرصت فروش بیشتری را از آن خود کند.
شیوع بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا باعث شده است تا شستن دست‌ها با مواد ضد عفونی کننده به امری ضروری و مکرر تبدیل شود. در این حالت تولید کنندگان و فروشندگان عمده می‌توانند با سفارش لیبل مایع دستشویی و چسباندن آن بر روی ظروف این کالا آن را به بازار عرضه کنند. چسباندن این لیبل‌ها در صورتی که به درستی طراحی و چاپ شده باشد می‌تواند به محصول شما اعتبار بیشتری بدهد و خریداران احساس خواهند کرد که از یک برند معتبر خرید خود را انجام می‌دهند.
آلودگی روز افزون هوا امروزه استفاده از شیشه شورها در تمیز کردن پنجره را افزایش داده است. در صورتی که به فکر عرضه این نوع از جنس‌ها هستید می‌توانید با زدن لیبل شیشه شور بر روی آن و از طرفی با افزایش کیفیت محصول تولیدی به عنوان یک تولید کننده مهم در بازار شناخته شوید.


مواد مورد استفاده در چاپ لیبل مایع ظرف شویی - شیشه شور، دست شویی

برای اینکه محصول مورد نظر شما به خوبی توسط لیبل به خریداران معرفی شود نیاز دارید تا از لیبل‌هایی با جنس مناسب استفاده کنید. لیبل پی وی سی یکی از با دوام‌ترین و شیک‌ترین مواردی است که می‌توانید به کمک آن محصول خود را به بازار عرضه کنید. لیبل‌های کاغذی سلفونی نیز از جمله مواردی هستند که از قدیم به صورت گسترده در مایع ظرف شویی و دست‌شویی استفاده می‌شدند.
لیبل شیشه‌ای امروز جایگاه ویژه‌ای را برای خود باز کرده است و با توجه به اینکه شفاف است قابلیت آن را دارد تا روی قسمت‌های مختلف ظرف مایع شما قرار گیرد و برند شما را به خریداران بشناساند. نوع دوطرفه این محصولات نیز در شبکه چاپ قابل سفارش هستند.

انواع و ابعاد لیبل مایع دست شوی، ظرف شویی و شیشه شور

مایع‌های تمیز کننده در ابعاد متفاوتی ساخته و تولید می شوند و به دلیل مایع بودن آن امکان ساخت ظروف در اشکال مختلف برای آن وجود دارد. همین امر موجب شده است تا تنوع لیبل‌های قابل استفاده برای آن بالا برود لیبل‌ها با توجه به کارکردی که دارند می‌توانند در اندازه‌های مختلفی چاپ شوند. به طور مثال می‌توان در یک لیبل کوچک صرفا اسم کارخانه سازنده را به چاپ رساند یا اینکه در یک لیبل کاغذی بزرگ کلیه اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از مایع ظرف شویی را ارائه داد


نکاتی برای سفارش لیبل شیشه پاک کن و مایع دست شویی

به جهت تاکید بر تمیزی که نشان دهنده محتوای ظرف است می‌توان در طراحی لیبل تصاویری مانند ظرف تمیز، دستان شسته شده یا شیشه‌های کاملا شفاف را به کار برد. استفاده از رنگ‌های براق و عدم وجود هرگونه شلختگی روی لیبل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که محصول شما بوی میوه خاصی را دارد می‌توان تصویر زیبایی از آن میوه را روی لیبل چاپ کرد.
لیبل‌ها را برای چسباندن در قسمتی از ظرف سفارش دهید که کمتر در معرض رطوبت قرار داشته باشد و جنسی برای لیبل انتخاب کنید که کمترین آسیب را از رطوبت ببیند. این امر موجب می‌شود که خریدار برای مدت طولانی نام برند شما را در برابر چشمان خود ببیند و به صورت ناخود آگاه به سمت خرید بیشتر مواد تمیز کننده تولیدی شما گرایش پیدا کند.


سفارش لیبل مایع ظرف شویی در شبکه چاپ

برای سفارش لیبل برای مایع دستشویی، شیشه پاک کن و ... سری به سایت شبکه چاپ بزنید و از تصاویر لیبل‌های مختلفی که این سایت به شما نشان می‌دهد دیدن کنید. این کار موجب می‌شود تا با ایده‌های مختلفی در این زمینه آشنا شوید. همچنین می‌توانید با تماس با کارشناسان شبکه چاپ برای لیبل مخصوص محصول خود مشاوره بگیرید و نسبت به سفارش آن اقدام کنید. گفتنی است این شرکت با دارا بودن دستگاه‌های روز امکان آن را دارد که با سرعت و کیفیت بالایی محصول مورد نظر شما را چاپ و به دستتان برساند.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس