لیبل برش خاص

شبکه چاپ خدمات چاپ برش خاص و قالب دار، مثل تگ و آویز و لیبل محصولات مختلف و ... را در انواع برش‌ها و طرح‌های دلخواه شما انجام می‌دهد. اگر بسته بندی شما به گونه ای است که نیاز به شکل خاصی از لیبل دارید، یا فضای بطری یا ظرف محصول داری فضای عمق داری است می‌توانید با استفاده از روش‌های چاپ لیبل برش خاص، این کار را انجام دهید. شبکه چاپ، خدمات طراحی و چاپ لیبل قالب دار برش خورده را متناسب با نیاز شما انجام می‌دهد. لیبل‌های برش خاصی که شبکه چاپ تولید می‌کند، با استفاده از متریال مختلفی انجام می‌شود که این مواد شامل موارد زیر می‌شود:
• لیبل‌ های گلاسه کاغذی پشت چسبدار
• پی وی سی شفاف (شیشه ای) و سفید
• متالایز (طلایی ، نقره ای مات و براق)
• شبرنگ خرد شونده
• گچی


شبکه چاپ لیبل برش خورده خاص را چگونه انجام می‌دهد؟

با استفاده از دستگاه (ملخی ، لترپرش) یا دایکات می‌توان برش‌های متنوع و ویژه ای را در محصولات چاپی و بسته بندی انجام داد.لیبل برش خاص یا لیبل نیم تیغ هم به این روش تهیه می شود. این روش در واقع عملیاتی است که بعد از تکمیل فرایند چاپ صورت می‌گیرد. شبکه چاپ بعد از تکمیل فرایند چاپ با استفاده از قالب فلزی که به تخته چوبی اتصال پیدا کرده ، متناسب با سفارش شما و خط برش شما لیبل را کات داده و آن را مناسب خط قالب محصول مورد نظر شما برش می دهد .
لیبل برش خاص در چه مواردی استفاده می‌شود؟

همان طور که می‌دانید، لیبل برای معرفی محصول شما تهیه شده و بر روی بسته‌بندی آن محصول الصاق می‌شود. بنابراین رعایت تناسب و زیبایی آن، برای فروش محصول شما بسیار مهم است. اگر به زیبایی بسته‌بندی محصول خود، اهمیت می‌دهید، مهم است برچسب الصاقی روی آن، متناسب با شکل بسته ‌بندی و اندازه و ابعاد آن باشد. لیبل برش خورده که با توجه به ابعاد و فرم محصول تهیه شده است، از دقت لازم برخوردار بوده و باعث می‌شود بسته‌بندی محصول شما، زیبایی لازم را داشته باشد. شبکه چاپ، لیبل برش خاص مورد نیاز شما را در کمال زیبایی و دقت ممکن تهیه می‌کند.


طراحی و چاپ لیبل برش قالب دار خاص خود را به شبکه چاپ بسپارید

همانطور که اشاره شد، تولید لیبل برش خاص، به نحوی که متناسب با بسته بندی محصول باشد، نیاز به دقت فراوانی دارد. واضح است که داشتن تجربه طولانی در این امر ، نشان دهنده ی دارا بودن تخصص لازم در آن حوزه است. شبکه چاپ بیش از 40 سال است که در زمینه ی طراحی و چاپ فعالیت داشته و بنابراین می‌تواند تضمین کند که لیبل برش خاص شما را با بهترین کیفیت و بالاترین دقت، طراحی و چاپ می‌کند. اگر می‌خواهید چاپ لیبل برش های خاص خود را به گروهی با تجربه و متخصص بسپارید، شبکه چاپ انتخاب مطمئنی است. برای اطلاع از خدمات و تعرفه‌ها و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس