چاپ لیبل دایره ای و گرد در ایران با 100 قالب رایگان .

چاپ لیبل یکی از بهترین روش های تبلیغات است. در واقع لیبل به شما کمک می کند تا بتوانید در راستای حفظ اعتبار خود تلاش کنید و محصول خود را به بهترین شکل به دیگران معرفی نمایید. لیبل های دایره ای یا گرد نوعی از لیبل ها هستند که کاربرد زیادی دارند. از لیبل دایره ای یا گرد معمولاً در صنایع غذایی بر روی قوطی های مواد غذایی و به طور کلی بسته بندی آن ها استفاده می شود. لیبل دایره ای یا گرد به شما کمک می-کند تا بتوانید لوگو و برند خود را نیز به نمایش بگذارید. از همین رو توصیه می شود تا زمان کافی برای طراحی لوگو و لیبل خود بگذارید تا بتوانید از این این طریق نیز رضایت مشتری را به دست آورید.


چاپ لیبل دایره ای

ساخت لیبل به گونه ای است که در قسمت پشتی آن چسب وجود دارد. با جدا کردن کاغذ روی چسب می توان لیبل را به مکان موردنظر چسباند و از این طریق لوگو و برند خود را معرفی نمود. این نوع لیبل ها به دو صورت کاغذی (گلاسه) و شیشه ای عرضه می شود که در واقع تفاوت آن ها در کاغذ خامی است که به عنوان ماده ی اولیه از آن استفاده می شود. در لیبل کاغذی از کاغذ سفید استفاده می شود. این در حالی است که زمینه ی برچسب شیشه ای به صورت شفاف است و لوگوی شما روی آن چاپ می شود. ممکن است اقدامات لازم برای چاپ لیبل در آغاز فعالیت شما باشد و لوگوی شما طراحی نشده باشد. در این شرایط بسیاری از شرکت های چاپ برچسب می توانند برای شما لوگو نیز طراحی نمایند و سپس آن را روی لیبل مربوطه چاپ نمایند.
لیبل های دایره ای و به طور کلی تمام لیبل ها، چاپ آن ها به صورت شیت است. برای آن که از نظر اقتصادی برای شما و برندتان مناسب باشد، بهتر است تعداد لیبل های زیادی را چاپ کنید. از سویی دیگر می توانید لیبل های چند محصول خود را در یک نوبت چاپ کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کرده باشید.
چاپ برچسب دایره ای معمولاً به شیوه های مختلفی انجام می شود که از آن ها می توان به برچسب سلفون براق، لیبل روکش UV، لیبل سلفون مات، بدون روکش، شیشه ای، سلفون براق طلاکوب، سلفون مات طلاکوب و بدون روکش طلاکوب اشاره نمود. بسته به محصول شما و نحوه ی عرضه ی آن می توانید یکی از انواع لیبل های دایره ای را انتخاب کنید و به این وسیله برند و محصول خود را به دیگران معرفی نمایید. در بعضی موارد مشاهده می شود که در قالب دایره ای به میزان کم جابه جایی وجود داشته باشد. از همین رو برای این که کار نهایی در انتها تمیز و بی نقص باشد، سعی کنید از قرار دادن فریم و قاب دور آن پرهیز کنید. به این ترتیب می تواند از قرینه نبودن لیبل خود جلوگیری کنید.
کاغذهای پشت چسب دار معمولاً ساخت ایران، چین و ژاپن هستند که قیمت های مختلفی دارند و شما بر اساس بودجه و هزینه ی احتمالی می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. در بین سه جنس نام برده شده، کاغذهای چینی معمولاً از کیفیت پایین تری برخورداند و به همین دلیل قیمت پایین تری نیز دارند. کاغذهای ایرانی قدرت چسبندگی بیش تر و بالاتری نسبت به کاغذهای چینی دارند و این مسئله باعث می شود که قیمت بالاتری نیز داشته باشند. در نهایت کاغذهای ژاپنی با قدرت چسبندگی قوی، قیمت بالاتری از دو مورد پیشین دارند که بر اساس نیاز مشتری انتخاب می شوند.


فرم عمومی برچسب گرد و دایره چیست؟

یکی از اقداماتی که معمولاً برا کاهش هزینه ها انجام می شود این است که مجموعه ی فایل های چاپی درون یک فایل چاپی به صورت مشترک، بسته بندی می شوند که با توجه به نوع رنگ فایل قابل تفکیک نیستند. به این فرم، فرم عمومی گفته می شود. تنظیم رنگ ها در فرم عمومی به صورت رنگ قالب فرم چاپی است و این فرم میانگین رنگی خاصی دارد. در نتیجه با توجه به این که بین تصویر مانیتور و چاپ اختلاف رنگ وجود دارد، در صورتی که مواداولیه نیز تغییر یابند، اختلاف رنگ حدود 10 تا 15 درصد کارهای چاپی در فرم عمومی معمولاً مشاهده می شود.
یکی از اقدامات درست این است که پیش از سفارش دادن لیبل، نمونه جنس ها را بررسی کنید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مختلفی مثل بافت و ضخامت کاغذ، کاور لیمیت، قدرت چسبندگی هر کدام از برندها و... متفاوت هستند و ممکن است باز هم اختلاف تصویر و محصول مشاهده شود. به همین دلیل اگر کار شما حساسیت بالایی دارد و لیبل های چاپ شده باید کاملا مطابق معیار شما باشد، بهتر است که از فرم های اختصاصی استفاده نمایید.


نکاتی که باید در چاپ لیبل دایره ای رعایت کرد؟

در طراحی لیبل گرد یا برچسب دایره ای از حاشیه استفاده کنید. اضافه کردن حاشیه این معنی را می دهد که در کناره های طرح فضای بیش تری را دارید. این کار باعث می شود در نهایت که لیبل چاپ شد، پوشش کامل داشته باشد. به این صورت که لیبل موردنظر را در آغاز روی صفحه ی کامل چاپ می کنید و بعد از آن در ابعاد و اندازه هایی که می خواهید آن را برش می دهید. در این حالت می توانید رنگ پس زمینه را یکسان با لیبل دایره ای انتخاب کنید و دستگاهی که وظیفه ی چاپ لیبل را دارد، به صورت اتوماتیک و خودکار حاشیه-گذاری مربوط به آن را انجام می دهد.
متن موردنظر شما در چاپ لیبل دایره ای باید در یک حاشیه ی امن باشد و به گونه ای نباشد که هنگام جدا کردن لیبل، بخشی از نوشته از بین برود. سعی کنید به جای استفاده و رسم دایره های متحدالمرکز، به این دقت کنید که دایره ی اصلی شما به صورت منظم و قرینه کشیده شده باشد. ایجاد دایره های دیگر ممکن است از ظرافت کار شما بکاهد. برای این که اطمینان حاصل کنید که لیبل دایره ای یا لیبل گرد شما به خوبی ترسیم و چاپ می شود، بهتر است آن را ابتدا روی کاغذ معمولی چاپ کنید. پس از آن کاغذ لیبل را روی کاغذ پرینتر قرار دهید و آن را زیر نور قرار دهید. به این ترتیب در صورتی که در جابه جایی و تراز بودن مشکلی وجود داشته باشد، می توانید آن را برطرف کنید و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری می کنید. از یاد نبرید که لیبل ها یکی از اصلی ترین راه های معرفی محصولات شما هستند و لیبل های دایره ای ظرافت و دقت زیادی را به مشتری انتقال می دهند. از همین رو نیاز است تا با دقت بیش تری فرآیند چاپ آن ها را زیر نظر داشته باشید.


کلام آخر

لیبل هر محصول اولین موردی است که خریدار و مشتری با برند یا کالای شما آشنا می شود. معمولاً روی هر لیبل لوگو و اطلاعات تکمیلی محصول شما درج می شود و مشتری با توجه به آن ها می تواند اطلاعات موردنظر را به دست بیاورد. انواع مختلفی از لیبل ها وجود دارند که برحسب نوع محصول می توانید از آن ها استفاده کنید. یکی از این لیبل ها، برچسب های دایره ای یا گرد هستند.
از برچسب دایره ای یا گرد بیش تر در صنایع غذایی استفاده می شود و در بسته بندی قوطی های غذایی کاربرد دارند. چاپ لیبل دایره ای با شرایط و انواع مختلفی می تواند صورت بگیرد. چیزی که در چاپ این لیبل ها اهمیت دارد، این است که لیبل دایره ای که در نهایت چاپ می شود، منظم و قرینه باشد. لیبل نباید به گونه ای باشد که وقتی مشتری آن را از روی محصول جدا می کند، نوشته ی آن از بین برود. لیبل معرف محصول و برند شما است و مشتری کمک می کند تا شما و محصول تان را بهتر بشناسد. از همین رو باید در طراحی و چاپ آن دقت داشته باشید.

  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس