چاپ لیبل سلفون مات

یکی از مراحل اصلی در تولید و ‌‌‌بسته‌بندی محصولات چاپ و الصاق لیبل یا برچسب بر روی ‌‌‌بسته‌بندی محصولات است. و یکی از زیباترین و باکیفیت ترین لیبل های پشت چسب دار لیبل سلفون مات است .


چرا برچسب سلفون مات ؟

فرقی نمی‌کند که این کالا از محصولات غذایی باشد یا قطعات الکترونیکی یا انواع دیگر کالاها. هیچ محصولی در بازار پیدا نمی‌شود که بدون هیچ نام و نشانی به فروش برسد. لیبل‌ها کالاها را معرفی کرده و به آنها هویت می‌بخشند. انواع محتلف لیبل از متریال‌‌‌‌‌های مختلف و برای کاربرد‌‌‌‌های متفاوت طراحی و چاپ شده و بر روی محصولات چسبانده می‌شوند. لیبل از برند تولیدکننده محافظت کرده و آن را به شیو‌‌‌‌های مناسب معرفی کرده و به نمایش می‌گذارد. چاپ لیبل سلفون مات که یکی از انواع پرکاربرد لیبل است، این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که به شکلی شایسته و مناسب هویت محصولات خود را به نمایش بگذارید.
لیبل‌ها در شکل‌‌‌‌های مختلف، با استفاده از متریال‌‌‌‌های مختلف در انواع ابعاد و طرح‌ها و رنگ‌ها به منظور کاربرد‌‌‌‌های متفاوت تولید می‌شوند. چاپ لیبل سلفون مات و سایر انواع لیبل، به طور عمده به منظور معرفی محصول انجام می‌شود. اما از آنها به عنوان برچسب امنیتی، برچسب اموال، لیبل گارانتی و لیبل پلمپ هم استفاده می‌شود.
لیبل‌ها می‌تواند از لحاظ متریال هم متفاوت باشند. لیبل‌‌‌‌های کاغذی، متالایز، هولوگرام، PVC و شیشه ای از جمله پرکاربردترین انواع لیبل هستند. هر کدام از این لیبل‌ها ویژگی‌های فیزیکی و ظاهری خاصی داشته و برای سطوح متفاوت و کاربرد‌‌‌‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از پرکاربردترین آنها لیبل کاغذی پشت چسبدار است. این لیبل قابلیت چسباندن بر روی انواع سطوح فلزی، شیشه‌ای، پلاستیکی و چوبی را دارد. با چاپ این لیبل می‌توانید از انواع رنگ‌ها و طرح‌‌‌‌های دلخواه استفاده کنید و برچسبی خاص را برای معرفی محصولات خود فراهم کنید. برای آنکه لیبل محصولات از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، پس از اتمام مراحل چاپ از سلفون مات به عنوان پوششی بر روی آن استفاده می‌شود. چاپ لیبل سلفون مات مزایایی را برای لیبل ‌‌‌بسته‌بندی محصولات شما ایجاد می‌کند.


مزایای چاپ لیبل سلفون مات

در صنعت چاپ پس از اتمام مراحل چاپ، به منظور کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتر محصولات از پوشش‌‌‌‌هایی بر روی آنها استفاده می‌شود. سلفون مات و براق و روکش یووی از جمله این پوشش‌ها هستند. بعد از طراحی و چاپ لیبل کاغذی پشت چسبدار، می‌توان از سلفون مات به عنوان پوشش استفاده کرد. چاپ لیبل سلفون مات باعث مقاومت بیشتر لیبل محصولات شما در برابر پارگی، کشیدگی، رطوبت، خش و سایر عوامل محیطی می‌شود. با قرارگیری محصولات در مکان‌‌‌‌های مختلف و در اثر جابجایی، امکان ایجاد خرابی و مخدوش شدن لیبل وحود دارد. شما می‌توانید با چاپ لیبل سلفون از لیبل در برابر این عوامل محافظت کنید.


چرا کیفیت لیبل اهمیت دارد؟

لیبل محصولات، برچسبی است که تمامی ویژگی‌‌‌‌های محصول و برند تولیدکننده آن را به نمایش می‌گذارد. افراد با ورود به فروشگاه‌ها با مشاهده کالا‌‌‌‌های مختلف که توسط برند‌‌‌‌های مختلف تولید شده مواجه می‌شوند. آنها با مشاهده ‌‌‌بسته‌بندی محصولات و لیبل آنها و اطلاعاتی که که بر روی آن چاپ شده، محصول دلخواه خود را پیدا کرده و خریداری می‌کنند. بر روی لیبل نام محصول، برند آن، آدرس کارخانه، نحوه‌ی مصرف و ... چاپ می‌شود. بنابراین این لببل به نوعی هویت محصول را به نمایش گذاشته است. اگر این لیبل از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، می‌تواند بر تصویر برند شما تاثیر بگذارد. این کیفیت می‌تواند هم در نوع متریال، هم در کیفیت طراحی و کیفیت چاپ منعکس شود. چاپ لیبل سلفون مات می‌تواند این امکان را در اختیار شما بگذارد که با برچسبی باکیفیت محصولات خود را به مشتریان عرضه کنید.


نکات طراحی لیبل سلفون مات

یکی از موضوعات مهم که در تولید محصولات چاپی تبلیغاتی و ‌‌‌بسته‌بندی‌ها به آن توجه ویژه می‌شود، طراحی این محصولات است. استفاده از طرح‌‌‌‌های خاص و خلاقانه با پیروی از اصول طراحی گرافیک، می‌تواند تاثیر مثبت این محصولات را به بالاترین حد ممکن برساند. تصور کنید فردی که با انبوهی از کالای مختلف مواجه می‌شود، چگونه می‌تواند به برندی خاص اعتماد کرده و اقدام به خرید کند؟ شکل ظاهری محصول می‌تواند تاثیر چشمگیری هم در جلب توجه افراد و هم در جلب اعتماد و اطمینان آنها داشته باشد. استفاده از طرح‌ها و رنگ‌‌‌‌های خاص برند شما، باعث می‌شود تا مشتریان وفادار شما، با مشاهده این طرح‌ها و رنگ‌ها به سرعت برند شما را به یاد آورده و محصولاتتان را خریداری نمایند. بنابراین سعی کنید تا با اطلاع از ذائقه و سلیقه‌ی مشتریان بالقوه خود و همچنین به تناسب نوع محصول از رنگ‌ها و طرح‌‌‌‌های مناسب برای چاپ لیبل سلفون مات استفاده کنید.
استفاده از چاپ طلاکوب و نقره‌کوب یا برجسته برای چاپ لوگو یا برند شما یا سایر بخش‌‌‌‌های لیبل، می‌تواند ظاهر آن را خاص‌تر کرده و توجه افراد بیشتری را جلب کند. معمولا این نوع طرح‌ها باعث می‌شود تا محصول لوکس‌تر و شیک‌تر به نظر برسد. چاپ لیبل سلفون مات با استفاده از رنگ‌ها و طرح‌‌‌‌های مناسب یک ظاهر خاص برای ‌‌‌بسته‌بندی محصولات شما ایجاد کرده و نمایش‌دهنده اهمیتی است که شما به سلیقه‌ی افراد و کیفیت محصولات خود قائل هستید.


چاپ لیبل سلفون مات در انواع مختلف و ابعاد دلخواه

لیبل سلفون مات را می‌توانید در انواع برش‌ها شامل: دور صاف، دایر‌‌‌‌ه‌ای یا برش‌‌‌‌های خاص سفارش دهید. استفاده برش‌‌‌‌های خاص و اختصاصی با توجه به نوع محصول و ‌‌‌بسته‌بندی آن، می‌تواند ظاهری خاص برای محصولات شما ایجاد کند. چاپ لیبل سلفون مات در ابعاد استاندارد و خاص مطابق با سفارش شما انجام می‌شود.


طراحی و چاپ لیبل سلفون مات در شبکه چاپ

طراحی و چاپ لیبل سلفون مات در انواع ابعاد و طرح‌ها و رنگ‌‌‌‌های دلخواه شما در شبکه چاپ انجام می‌شود. مجموعه ما این محصول را در بالاترین قیمت و کیفیت مطابق با نیاز و سلیقه‌ی شما تولید کرده و برچسبی خاص و زیبا را برای محصولات شما فراهم می‌کند. ما توانسته‌ایم با تولید بیش از 40 نوع محصول تبلیغاتی و ‌‌‌بسته‌بندی با‌کیفیت، با استفاده از روش‌های خلاقانه و به‌روز، اعتماد بیش از 100 برند معتبر را در سراسر کشور جلب کنیم. سفارشات شما برای چاپ لیبل سلفون مات و سایر محصولات مورد نیازتان از تیراژ 1000 تا 1 میلیون پذیرفته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود تماس بگیرید.

  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس