چاپ لیبل ژله ای ، لیبل پلی استر

لیبل به منظور معرفی محصولات مختلف و برند تجاری تولید کننده، روی محصولات الصاق‌ می‌شود. یکی از انواع لیبل که مورد استفاده قرار‌ می‌گیرد، لیبل ژله ای یا لیبل پلی استر است. این محصول بصورت شفاف (کریستالی) و حالت 3 بعدی و برجسته است ، چاپ لیبل ژله ای در شبکه چاپ در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و به صورت چاپ دیجیتال انجام‌ می‌شود. برخی تولیدکنندگان به دلیل ظاهر برجسته و کریستالی و زیبایی خاص این لیبل، چاپ لیبل پلی استر را به سایر انواع لیبل ترجیح‌ می‌دهند، دلیبل این امر ماندگاری و جذابیت این محصول نسب به سایز اقلام پشت چسبدار می باشد. سفارش چاپ لیبل پلی استر در شکل‌ها و ابعاد مختلف به دلخواه شما پذیرفته‌ می‌شود و محدودیتی در انتخاب نوع برش، شکل و ابعاد وجود ندارد ، نحوه محاسبه این محصول (طول * عرض) ضربدر قیمت واحد است .


چاپ لیبل ژله ای یا پلی استر چه مزایایی دارد؟

از مزایای چاپ لیبل پلی استر نسبت به سایر انواع لیبل‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: • چاپ لیبل پلی استر دارای کیفیت بالای چاپ است.
• امکان برش دقیق محصول وجود دارد.
• لیبل پلی استر ظاهر کریستالی و براق دارد که باعث زیبایی و خاص بودن محصول‌ می‌شود.
• چاپ لیبل ژله ای دارای استحکام، مقاومت و انعطاف‌پذیری بالا‌ می‌باشد.
• خاصیت چسبندگی قوی به گونه‌ای که قابل چسباندن بر روی انواع سطوح مثل سطوح فلزی، چوبی و دیگر سطوح‌ می‌باشد.
• چاپ لیبل ژله ای باعث ماندگاری و دوام بالای لیبل محصولات‌ می‌گردد.
• ضد آب بودن
• قابلیت تولید در هر سایز و برش خاص
لیبل پلی استر یا ژله ای (برجسته) چیست و چاپ لیبل پلی استر چگونه انجام‌ می‌شود؟

لیبل پلی استر از انواع لیبل است که برجسته بوده و دارای ضخامت 2 تا 3 میلیمتر‌ می‌باشد. برای چاپ لیبل ژله ای روی محصول لایه ای از ماده رزین ریخته‌ می‌شود . حالت شفاف و برجسته برای لیبل ایجاد‌ می‌شود. برای چاپ لیبل پلی استر ابتدا طراحی بر مبنای وکتور 300 DPI و سپس چاپ برش محصول انجام‌ می‌شود و در مرحله آخر رزین یا همان مواد تزریق‌ می‌شود و باعث برجسته شدن لیبل‌ می‌گردد.


چاپ لیبل ژله ای در چه مواردی کاربرد دارد؟

چاپ لیبل پلی استر یا ژله ای به منظور الصاق بر بسیاری از محصولات مثل لوازم خانگی، الکترونیکی، لوازم خودرو، ابزار، میز و صندلی چوبی و MDF، لوازم بهداشتی و ... انجام‌ می‌شود. چاپ لیبل ژله ای و چسباندن آن بر روی محصولات مختلف باعث ترویج برند و اعتباربخشی به محصول‌ می‌گردد. چاپ لیبل پلی استر و استفاده از لیبل با کیفیت و خاص و زیبا برای جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان و ایجاد هویت برند موثر خواهد بود. چاپ لیبل ژله ای به دلیل ظاهر براق و برجسته آن، لوگوی شما و محصولات را به خوبی به نمایش‌ می‌گذارد.

چاپ لیبل ژله ای در شبکه چاپ با طراحی خاص و کیفیت بالا

شبکه چاپ خدمات گسترده‌ای را در صنعت طراحی و چاپ ارائه‌ می‌دهد. از جمله این خدمات چاپ لیبل پلی استر با کیفیت بالا و طرح‌های خاص و زیبا‌ می‌باشد. شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه در این صنعت به سطح بالایی از تخصص و دانش دست پیدا کرده است. همکاری با برندهای معتبر طی سالهای فعالیت شبکه چاپ نشان دهنده کیفیت تولید محصولات چاپی است. چاپ لیبل پلی استر یا چاپ لیبل ژله ای با بهترین کیفیت و قیمت در شبکه چاپ انجام‌ می‌شود. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش چاپ لیبل ژله ای برجسته با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس