چاپ لیبل شبرنگ

لیبل شبرنگ از دسته لیبل‌‌های امنیتی است که در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. چاپ لیبل شبرنگ، از جمله خدمات شبکه چاپ‌ می‌باشد. این لیبل دارای مقاومت بالایی است و در انواع محصولات برای کاربردهای مختلف از آن استفاده می‌شود.
چاپ لیبل شبرنگ در شبکه چاپ دارای ویژگی‌‌ها و مزایای زیر می‌باشد:
• امکان سلفون‌کشی روی این محصول برای بیشتر شدن مقاومت آن و غیر قابل پاک شدن .
• امکان چاپ در 5 رنگ همزمان بر روی آن.
• چاپ لیبل شبرنگ در رنگ‌‌های قرمز، سفید، زرد و آبی
• امکان چسباندن آن به انواع سطوح مثل پلاستیک، شیشه، فلز و ...
• امکان سفارش و تولید این محصول در ابعاد مختلف و با برش‌‌ها و قالب‌‌های گوناگون


لیبل شبرنگ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ظاهر لیبل شبرنگ شبیه به لیبل‌‌های کاغذی سلفونی است. اما دارای ویژگی‌هایی است که آن را از لیبل‌‌های دیگر متمایز می‌کند. همان طور که از اسم این لیبل پیداست، ویژگی اصلی آن شبرنگ بودن و قابلیت دیده‌شدن و درخشندگی در تاریکی و نور کم است. لیبل شبرنگ از انواع لیبل‌‌های امنیتی است که در صورتی که سعی در کندن آن شود، خرد می‌شود. برچسب شبرنگ دارای ویژگی‌‌های زیر می‌باشد که این ویژگی‌‌ها از جمله دلایل پرکاربرد بودن چاپ لیبل شبرنگ هستند:
• قابلیت چسبندگی بالا
• میکرون بالاتر نسبت به سایز لیبل های امنیتی
• مقاومت بالا در برابر رطوبت
• مقاوم در برابر حرارت
• مقاومت بالا در برابر انواع حلال ها
• مقاوم در برابر پاک شدن
• خرد شدن لیبل بعد از کندن آن.
با توجه به ویژگی‌های گفته شده در مواردی که لازم است لیبل دارای مقاومت بالا باشد، لیبل شبرنگ انتخاب مناسبی است .
انواع لیبل شبرنگی برای چه مصارفی صورت می‌گیرد؟

لیبل شبرنگ از دسته لیبل‌‌های امنیتی یا سکوریتی است که برای کارهای امنیتی و گارانتی اصالت کالا کاربرد دارند. به دلیل مقاومت بالای این لیبل در مواردی که محصولات در فضای باز قرار دارند، چاپ لیبل شبرنگ ریسک آسیب لیبل در برابر عوامل محیطی را کاهش می‌دهد. برای استفاده از لیبل شبرنگ در فضای باز می‌توان روی آن سلفون کشی انجام داد. اما با این کار قابلیت خردشوندگی آن از بین می‌رود. همچنین در مواردی که نیاز است تا در تاریکی و نور کم، لیبل و پیغام اضطراری دیده شود، از این لیبل استفاده می‌شود. چاپ لیبل خرد شونده برای استفاده در اموال گردانی ادارات و سازمان‌‌های بزرگ نیز کاربرد فراوانی دارد.


لیبل شبرنگ شامل چه اطلاعاتی است؟

امکان چاپ انواع اطلاعات و طرح‌‌های مختلف و انواع لوگو با توجه به کاربرد آن، روی لیبل شبرنگ وجود دارد. اگر چاپ لیبل شبرنگ به منظور استفاده در اموال گردانی صورت بگیرد، اطلاعاتی مانند کد محصول، بارکد و نام سازمان بر روی آن چاپ می‌شود یا اگر شامل اطلاعات محصول یا بطری باشد می توان تا 4 رنگ همزمان تولید شود .


شبکه چاپ متخصص چاپ لیبل و برچسب شبرنگ رنگی

حضور گسترده شبکه چاپ در صنعت طراحی و چاپ و تولید انواع محصولات چاپی پشت چسبدار با بیش از 40 سال تجربه و تخصص کافی در این زمینه است. شبکه چاپ در این سالها با برندهای معتبر همکاری داشته و تولید انواع محصولات و سفارشات چاپی آنها را بر عهده داشته است. چاپ روی شبرنگ با کیفیت بالا، قیمت مناسب و در کمترین زمان در شبکه چاپ صورت می‌گیرد. شما می‌توانید برای چاپ لیبل شبرنگ و سایر کاغذهای چسبدار دیگر به ما اعتماد کنید. برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس