چاپ لیبل طلاکوب و لیبل طلایی

چاپ لیبل طلاکوب و چاپ لیبل طلایی متالایز از جمله خدماتی هستند که شبکه چاپ در حوزه‌ی طراحی و چاپ ارائه می‌کند. برچسبی که بر روی بسته بندی محصولات مختلف چسبانده می‌شود، حاوی نام محصول یا شرکت تولیدکننده است. از انواع این برچسب ها لیبل طلاکوب و لیبل طلایی هستند که از زیبایی و ظرافت بالایی برخوردار هستند.
ليبل طلاكوب و طلایی متالایز با توجه به طرح و جلوه‌ي خاصي كه دارند، توجه مشتريان را جلب كرده و حس برتري محصول شما را نسبت به ديگر رقبا به مشتريان القا مي‌كنند. چاپ لیبل طلاکوب یا نقره کوب با روش چاپ برجسته انجام شده و از نوارهای طلایی یا نقره ای برای چاپ با دستگاه لترپرس استفاده می‌شود. چاپ لیبل طلایی نیز در دو متریال رنگ طلایی و نقره ای و به صورت مات و براق با چاپ افست یووی امکان پذیر می‌باشد. چاپ ليبل طلايي و چاپ لیبل طلاکوب در شبکه چاپ، طبق سفارش و طرح دلخواه شما و در ابعاد مختلف انجام مي شود.


چاپ لیبل طلایی متلایز یا طلاکوب پشت چسبدار چگونه تولید مي شوند؟

در چاپ لیبل طلاکوب ابتدا از لوگو یا طرح مورد نظر كليشه ساخته می‌شود. در مرحله‌ي بعد طرح لوگو به وسيله‌ي ورق‌های فويل طلایی یا نقره ای ، با اعمال فشار و حرارت توسط کلیشه روي برچسب حک مي شود.
چاپ لیبل طلایی به وسیله ی ورق‌های متالایز طلایی یا متال نقره ای صورت می‌گیرد. این ورق‌ها به صورت مات و براق وجود دارند و چاپ بر روی آنها انجام می‌شود. پس از اتمام چاپ سایر سطح لیبل به رنگ طلایی یا نقره ای نمایش داده می‌شود. سهولت چاپ روی کاغذ متالایز، هزینه کم و استحکام و مقاوت بالا از مزایای این کاغذ به شمار می‌آید. این نوع لیبل در انواع محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی و ... کاربرد دارد.
چاپ لیبل طلاکوب و چاپ برچسب طلایی متالایز چه اهمیتی دارد؟

اهمیت لیبل یا برچسب محصول، مربوط به تاثیری است که بر ذهن مشتری می‌گذارد. استفاده از لیبل با کیفیت علاوه بر زیبایی، باعث جلب اعتماد مشتریان می‌گردد و بر انتخاب آنان تاثیر می‌گذارد. بنابراین از لحاظ بازاریابی و تبلیغات، مهم است که طراحی و چاپ لیبلی که بر روی بسته بندی محصول الصاق می‌شود، با کیفیت بالا انجام شود. چاپ لیبل طلاکوب و چاپ لیبل متالایز طلایی بر زیبایی و کیفیت بسته بندی محصول می‌افزایند و باعث متمایز شدن محصول شما در قفسه‌ی فروشگاه‌ها می‌شوند.


چاپ لیبل طلاکوب و چاپ لیبل طلایی در شبکه چاپ

طراحی، کیفیت و دقت در چاپ لیبل اهمیت زیادی دارد. چرا که بر زیبایی محصول شما و جلب اعتماد مشتریان بسیار تاثیرگذار است. چاپ لیبل طلاکوب و چاپ لیبل طلایی متالایز در شبکه چاپ با بهترین متریال و با کیفیت بالا صورت می‌گیرد. از مزایای شبکه چاپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• بیش از 40 سال سابقه
• برخورداری از افراد متخصص ‌و کارشناسان خبره در حوزه‌ی طراحی و چاپ
• همکاری با برندهای معتبر
• کیفیت، سرعت، قیمت مناسب خدمات
شبکه چاپ خدمات گسترده‌ای را در زمینه طراحی و چاپ ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس