تولید کننده لیبل و برچسب پشت چسبدار

امکانات ما

شبکه چاپ تولید کننده انواع لیبل و برچسب مجهز به دستگاه 4 رنگ افست ، خدمات پس از چاپ دایکات ، طلاکوب ، سلفون مات و براق و یوی وی می باشد ، این مجموعه همچنین دارایی آتلیه طراحی بر اساس اصول چاپ و همچنین فرم بندی چاپ اختصاصی ، سفارشی جهت لیبل های خاص و فانتزی افست می باشد.


طراحی

طراحی برچسب و لیبل امروزه بسیار ضروری است در بازار پر از رقابت بین محصولات، طرح بسته بندی محصولات چشم گیر تر انتخاب می شوند، طراحی شبکه چاپ آماده ارائه خدمات طراحی لیبل بر مبنایی اصول چاپ و برندینگ برش خاص ، قالب دار به مشتریان می باشد.

تاریخچه

شبکه چاپ با بیش از 50 سال سابقه در صنعت چاپ افست در منطقه ظهیرالاسلام تهران همواره جز مورد اطمینان ترین ارائه دهندگان خدمات چاپ می باشد، خدمات این مجموع شامل چاپ به صورت شیت بر روی انواع چسبدار کاغذی، شیشه ای، پی وی سی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.


چاپ

چاپ لیبل و برجسب در این مجموعه به صورت چاپ افست شیت می باشد، این مجموعه توانایی چاپ بر روی انواع لیبل از جمله لیبل کاغذی و پی وی سی ، شیشه ای و شفاف ، خرد شونده، متال، ، متالایز ، سیلور آلمینیومی مات و براق ، شبرنگ ، هولوگرامی ، خرد شونده ، گچی و ... را به مشتریان گرامی می باشد.

برخی از آخرین مشتریان شبکه چاپ که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

وب سایت های تخصصی شبکه چاپ

شبکه چاپ در رسانه  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس