سفارش لیبل غذا و دارو در انواع مختلف

لیبل غذا و دارو به منظور چسباندن بر روی بسته‌های مواد غذایی و دارویی به کار می‌رود. دارو و غذا از مهم‌ترین مسائلی هستند که آدمی در طول زندگی خود با آن درگیر بوده و هزینه زیادی را برای تهیه آن خرج می‌کند. کسی که بتواند سهم بیشتری از بازار مواد غذایی را از آن خود کند سود زیادی از این طریق به دست می‌آورد. به دلایل بهداشتی و زیبایی شناختی مواد غذایی و دارویی به صورت بسته بندی شده در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می‌شود و زدن لیبل غذا و دارو بر روی این بسته‌ها می‌تواند محبوبیت آن را در نظر خریداران افزایش دهد.
لیبل سازمان غذا و دارو نشانگر این مطلب است که محصول با نظارت این سازمان تولید و بسته بندی شده است. این لیبل به خصوص برای تولید کننده‌های غذا اهمیت فراوانی دارد و در خیلی موارد نیز اجباری است. البته لیبل‌هایی که بر روی مواد غذایی و داروها زده می‌شود محدود به نوع بهداشتی نیست و می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد.
علاوه بر مسئله بهداشت در زمینه زیبایی نیز می‌توان روی برچسب‌ها حساب کرد. هر چقدر شما بتوانید ظاهر محصولات کشاورزی خود را با بسته بندی مناسبی ارائه کنید مشتری‌های بهتری را نیز جذب خواهید کرد. مسئله مهم دیگر چاپ راه‌های تماس شما برای روی لیبل غذا و دارو است که موجب می‌شود خریداران در خرید بعدی با شما تماس بگیرند و دوباره سفارش دهند.


لیبل غذا و دارو در چه انواع و اشکالی تولید می‌شود؟

وجود دستگاه‌های پیشرفته و امکاناتی که در این زمینه وجود دارد این امکان را فراهم کرده است تا شبکه چاپ بتواند انواع مختلفی از لیبل را برای مشتریان خود در شکل‌های متفاوت ارائه کند. غیر از انواع لیبل‌های موجود که در سایت shlabel.ir قابل مشاهده است شما می‌توانید با کمک طراحان این سایت برچسب خاص خود را طراحی و به چاپ برسانید.
غیر از انتخاب نوع لیبل شما می‌توانید ابعاد و اندازه آن را نیز با توجه به کالایی که عرضه کرده‌اید تعیین کنید. اندازه‌های بزرگ و کوچک هرکدام به نوبه خود دارای مزایایی هستند که در زمان خرید باید مورد توجه شما باشد. برچسب بزرگ‌تر بهتر دیده می‌شود ولی ممکن است برای نمادهای کوچک شرکت‌ها مناسب نباشد. شما حتی می‌توانید برای یک محصول چند نوع لیبل سفارش دهید که هر کدام کارکرد خاص خود را داشته باشند.

لیبل مناسب برای غذا و دارو چیست؟

موادی که برای تولید برچسب کاربرد دارند خود به چندین دسته تقسیم بندی می‌شوند. سلفون مات یا براق یکی از متریال‌هایی است که به دلیل دوام و ظاهری که دارد اغلب برای مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل لیبل شیشه‌ای بیشتر برای مواد بهداشتی و دارویی سفارش داده می‌شود. لیبل‌های گچی، شبرنگ و طلاکوب موادی هستند که بیشتر روی بسته‌های دارو کاربرد دارند. یکی از پرکاربردترین متریال‌ها در لیبل زنی مواد غذایی برچسب کاغذی چسبدار و بدون چسب است.


چگونه یک لیبل غذا و داروی عالی سفارش دهیم؟

ابتدا باید ببینید که می‌خواهید برچسب چه انتظاری را برای شما برآورده کند. اگر از آن به عنوان لیبل سازمان غذا و دارو استفاده می‌کنید باید جنسی را انتخاب کنید که به خوبی نماد آن را نمایش دهد و قابل خواندن توسط دستگاه‌های مربوطه باشد.
در صورتی که می‌خواهید لیبل قسمتی از بسته بندی شما را تکمیل کند و دو گوشه مثلا پلاستیک را به هم پیوند دهد باید نوع مقاومی را انتخاب کنید که در هنگام جابجایی پاره نشده و چسب آن نیز کنده نشود. برخی از برندها از این برچسب‌ها برای افزایش اعتبار خود در نظر خریداران استفاده می‌کنند. در این روش شما باید نماد مناسبی را برای برند خود طراحی و در قالب لیبل به چاپ برسانید.


سفارش لیبل غذا و دارو در شبکه چاپ

چاپ لیبل با توجه به جنبه تبلیغاتی که دارد یک کار حرفه‌ای بوده و نیازمند آگاهی بر تکنیک‌های بازاریابی است. شبکه چاپ با توجه به اینکه مجری بیش از 100 برند معتبر بوده توانسته تجارب خوبی را در این زمینه به دست آورد. این شرکت لیبل‌هایی را که چاپ می‌کند به صورت تضمینی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برچسب‌های چاپ شده در شبکه چاپ قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارند و می‌توانید به صورت اینترنتی در تیراژهای بالای 1000 لیبل مورد نظر خود را خرید کنید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس