چاپ لیبل سلفون براق

تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات مختلف برای آنکه بتوانند به مشتریان هدف خود دست پیدا کنند و محصولات خود را به فروش برسانند، اقدامات گوناگونی را در زمینه برندسازی، تبلیغات و بازاریابی در دستور کار خود قرار‌ می‌دهند. این قبیل کارها به حدی ضروری هستند که بخش مهمی از منابع مالی و انسانی در ‌‌‌کسب‌وکارها را به خود اختصاص می‌دهند. برای آنکه افراد محصولات و برند شما را در بین برندهای فراوان موجود در بازار بشناسند و برای خرید آنها به فروشگاه‌ها مراجعه کنند چه اقداماتی انحام‌ می‌دهید؟ طراحی و تولید ‌‌‌بسته‌بندی مناسب که به خوبی هویت محصولات شما را بتواند به نمایش بگذارد، یکی از این اقدامات است. چاپ لیبل سلفون براق و استفاده از آن بر روی ‌‌‌بسته‌بندی محصول، به شما برای نمایش اطلاعات محصول و هویت دادن به آن کمک‌ می‌کند.
استفاده از انواع مختلف لیبل در سایزها، شکل‌ها و ابعاد محتلف رایج است. لیبل‌ها تمامی اطلاعاتی را که به محصول مرتبط است، به شکل خلاصه به نمایش‌ می‌گذارد. این اطلاعات شامل برند تولیدکننده، نام محصول، آدرس کارخانه، تاریخ تولید و انقضای محصول، مواد تشکیل‌دهنده، روش مصرف و نگهداری محصول و سایر اطلاعاتی است که برای مشتریان بالقوه شما در زمان انتخاب محصولات مورد نیازشان، اهمیت دارد. واضخ است که استفاده از لیبل بر روی ‌‌‌بسته‌بندی محصول ضروری است. یک محصول بدون لیبل نمی تواند اعتماد افراد را جلب کند. اما‌ می‌توانید از این ابزار ضروری و لازم به گونه‌‌ای استفاده کنید که به شما کمک کند تا به اهدافی که برای ‌‌‌کسب‌وکار خود تعیین کرده‌اید، سریع‌تر دست پیدا کنید. برچسب‌هایی که بر روی محصول چسبانده‌ می‌شوند، انواع مختلفی دارند. یکی از لیبل‌های رایج و پرکاربرد، لیبل سلفون براق است.
لیبل‌هایی که تولید‌ می‌شوند، دارای ویژگی‌های متفاوت ظاهری و فیزیکی هستند. این لیبل‌ها‌ می‌توانند از لحاظ خاصیت چسبانندگی، مقاومت در برابر پارگی، رطوبت و حلال‌ها، براق یا مات بودن و ... متفاوت باشند. مهم است که این لیبل از کیفیت بالایی از لحاظ ظاهری و از لحاظ فیزیکی داشته باشد. چاپ لیبل سلفون براق برای محصولات شما مزایایی دارد. این لیبل از شفافیت بالایی برخوردار است و همچنین به علت پوششی که بر روی آن کشیده شده، در برابر عوامل محیطی و پارگی مقاومت بیشتری داشته و برای مدت زمان طولانی‌تری بر روی محصولات شما بدون ایجاد خرابی باقی‌ می‌ماند. مخدوش شدن لیبل و از بین رفتن آن‌ باعث می‌شود تا محصولات شما به خوبی قابل شناسایی نباشند. به علاوه کیفیت پایین لیبل باعث ایجاد ذهنیت منفی از برند شما و کیفیت محصولاتتان در ذهن مشتریان بالقوه شما‌ می‌شود.


لیبل سلفون براق چیست؟

پس از چاپ لیبل سلفونی براق و چاپ اطلاعات و طرح‌های دلخواه، بر روی این لیبل از سلفون براق به عنوان پوششی برای ظاهر و کیفیت بهتر استفاده‌ می‌شود. محصولات تولید شده در کارخانجات بعد از ‌‌‌بسته‌بندی در اثر جابجایی در معرض انواع آسیب‌ها قرار می‌گیرد. با کشیدن سلفون براق بر روی آن‌ می‌توانید از برچسب محصولات خود در برابر این عوامل محافظت کنید. علاوه بر این سلفون براق باعث جلوه بیشتر و درخشندگی لیبل شما شده و باعث جلب توجه افراد‌ می‌شود. چاپ لیبل سلفون براق با ظاهر مناسب و کیفیت بالا‌ می‌تواند اعتماد مخاطبین شما را جلب کند.
انواع لیبل سلفون براق

طراحی و چاپ لیبل سلفون براق در برش‌ها و شکل‌های مختلف و همچنین ابعاد استاندارد و خاص انحام‌ می‌شود. شکل و ابعاد لیبل‌ها با توجه نوع محصول و ‌‌‌بسته‌بندی آن و ابعاد ‌‌‌بسته‌بندی باید انتخاب شود. به طور کلی انواع لیبل سلفون براق از نظر نوع برش شامل موارد زیر است:
• لیبل سلفون براق دورصاف: لیبل سلفون براق در انواع شکل مستطیلی و مربعی در ابعاد دلخواه انجام‌ می‌شود. لیبل دور صاف از رایج ترین و پرکاربردترین برچسب‌هایی است که از آن بر روی بسته‌بندی بسیاری از محصولات استفاده‌ می‌شود.
• لیبل سلفون براق گرد ( دایره‌‌ای ):‌ لیبل‌های گرد و دایره‌‌ای از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار هستند و به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به استفاه از این نوع برچسب دارند. چاپ لیبل سلفونی براق در ابعاد استاندارد و دلخواه انجام می‌شود.
• لیبل سلفون براق برش اختصاصی: تمایز و خلاقیت در طراحی و چاپ لیبل سلفون براق می‌تواند از طریق شکل و برش آن ایجاد شود. اگر تمایل دارید که لیبلی که بر روی محصول‌ می‌چسبانید، از شکل و ظاهری خاص برخوردار باشد،‌ می‌توانید لیبل سلفونی خود را در هر شکل و ابعادی که تمایل دارید، سفارش دهید. برش‌های خاص‌ می‌تواند باعث ایحاد تمایز در شکل ظاهری ‌‌‌بسته‌بندی محصولات شما بشود. با توجه به اینکه برای چاپ لیبل سلفونی براق با برش و بعاد خاص، به ساخت قالب‌های جدید و مطابق با سفارش شما نیاز است، طبیعی است که قیمت تولید این نوع برچسب بالاتر باشد.


طراحی خاص لیبل سلفون براق

شما‌ می‌توانید با استفاده از طرح‌ها و رنگ‌ها خاص و خلاقانه، البته با در نظر داشتن نوع محصول و سلیقه‌‌‌ی مشتریانتان، در ‌‌‌بسته‌بندی محصولات خود تمایز ایجاد کنید. استفاده از رنگ‌های خاص و رنگ‌های سازمانی شما‌ می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر ساخت هویت برند در ذهن افراد داشته باشد. لیبل سلفون براق از ظاهری خاص و شیک برخوردار است و طرح‌ها و رنگ‌های استفاده شده برای چاپ لیبل سلفونی براق را به خوبی به نمایش‌ می‌گذارد. برای آنکه برچسب محصولاتتان از جلوه‌‌‌ی بیشتری برخوردار باشد،‌ می‌توانید برای بخش‌هایی از آن، مانند: برند و لوگوی شرکت خود، از چاپ طلاکوب، نقره‌کوب و برجسته استفاده کنید.


طراحی و چاپ لیبل سلفون براق در شبکه چاپ

لیبلی که بر روی محصولات شما چسبانده‌ می‌شود، به طور مستقیم معرف برند شما و محصولاتی است که توسط این برند تولید‌ می‌شوند. بنابراین هر چه برچسب و ‌‌‌بسته‌بندی محصول از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، تصویر بهتری از برندتان در ذهن افراد ایجاد‌ می‌شود. ما در شبکه چاپ با بهره‌گیری از روش‌های نوین و خلاقانه در طراحی و چاپ لیبل سلفون براق و سایر انواع لیبل، به شما کمک‌ می‌کنیم تا از این محصول، بیشترین بهره را در راستای رسیدن به اهداف ‌‌‌کسب‌وکارتان ببرید. تیم ما در شبکه چاپ بیش از 40 نوع محصول را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تولید کرده و توانسته است به برندی مورد اعتماد در کشور تبدیل شود. شما‌ می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و آنها را در محل دلخواه خود دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس