عرقیات و گلاب

انواع عرقیات و گلاب در بازار موجود است که از گیاهان مختلف تهیه‌ می‌شوند. این عرقیات خواص و طعم‌‌‌‌های مختلفی دارند و‌ می‌توان برای تهیه‌‌‌ی شربت یا به عنوان طعم‌دهنده از آنها استفاده کرد. عرقیاتی مانند عرق نعنا، عرق بهارنارنج، عرق آویشن، عرق کاسنی و ... هر کدام خواص مربوط به خود را دارند. یکی از معروف‌ترین آنها عرق نعنا است که دارای طبعی گرم بوده و تقویت‌کننده معده است. مصرف این عرق هنگام د‌ل‌درد و دل‌پیچه‌ می‌تواند مفید باشد. دیگر انواع عرقیات گیاهی هم‌ می‌توانند برای تقویت اعصاب، تقویت اشتها، تقویت قلب، آرام‌بخش بودن و ... مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات به طور گسترده تولید شده و با استفاده از بطری در ابعاد مختلف ‌بسته‌بندی‌ می‌شوند. لیبل عرقیات گیاهی و لیبل گلاب برای معرفی این محصولات بر روی ‌بسته‌بندی آنها چسبانده‌ می‌شود.
معمولا بر روی ‌بسته‌بندی هر محصولی که تولید شده و در بازار عرضه‌ می‌شود، برچسبی وجود دارد که اطلاعات محصول روی آن چاپ شده‌است. این برچسب‌ها به منظور معرفی محصول به مشتری در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها تولید‌ می‌شوند. چاپ لیبل عرقیات و گلاب به طور اختصاصی و متناسب با نوع عرقیات مشتریان را در یافتن محصول مورد نیاز خود یاری کرده و موجب جلب اطمینان و اعتماد آنها به محصولات‌ می‌گردد. لیبل به نوعی نشان‌دهنده اصالت و استاندارد بودن محصولات است. لیبل‌ها این روزها نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی محصولات ایفا کرده و تولیدکنندگان با طراحی و چاپ لیبل‌‌‌‌های خاص و خلاقانه سعی در جذب مشتریان و افزایش در میزان فروش محصولات خود را دارند. لیبل‌‌‌‌های با کیفیت و جذاب جلوه‌‌ای خاص به ‌بسته‌بندی محصول‌ می‌بخشد و این موضوع تداعی‌کننده کیفیت بالای محصولات شما در ذهن افراد خواهد بود.


انواع لیبل عرقیات و گلاب

لیبل‌ها با استفاده متریال‌‌‌‌های مختلف تولید شده که هر کدام دارای ویژگی‌‌‌‌های ظاهری و همچنین استحکام، مقاومت و کیفیت متفاوتی هستند. انواع گوناگون لیبل به تناسب نوع محصول و جنس سطح ‌بسته‌بندی آن، طراحی و چاپ‌ می‌شود. لیبل عرقیات و گلاب در انواع زیر تولید‌ می‌گردد:
• لیبل کاغذی چسبدار و بدون چسب: قابل چسباندن بر روی بیشتر سطوح، دارای قیمت مناسب، قابلیت چاپ در رنگ‌‌‌‌های مختلف، مقاومت پایین، مناسب محیط‌‌‌‌های خشک و بدون رطوبت
• لیبل طلاکوب و نقره‌کوب: دارای ظاهر خاص و شیک، مقاومت بالا
• لیبل سلفون مات و براق: استحکام بالا، دارای ظاهری شفاف
• لیبل یووی براق: کیفیت بالا، قیمت مناسب
نکات طراحی لیبل عرقیات و گلاب

طراحی لیبل مهم‌ترین بخش آن است. انتخاب رنگ و طرح لیبل متناسب با نوع محصول و هدفی که‌ می‌خواهید به مخاطب انتقال دهید، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مثال استفاده از تصاویر گیاهان و گل‌ها برای لیبل عرقیات و گلاب حس طبیعی بودن و تازگی را به مخاطب منتقل کرده و‌ می‌تواند انتخابی مناسب باشد. همچنین استفاده از رنگ‌‌‌‌های سازمانی در لیبل محصولات‌ می‌تواند به ثبت هویت برند در ذهن افراد تاثیر زیادی داشته باشد. لیبل عرقیات و لیبل گلاب به منظور معرفی محصول به مشتری بر روی محصولات الصاق‌ می‌شود. بنابراین باید همه‌‌‌ی اطلاعات محصول از قبیل: نام برند، نوع محصول، مواد تشکیل‌دهنده، قیمت، خواص و ... بر روی آن چاپ شوند تا افراد بتوانند به راحتی و در زمان کوتاه محصول مورد نیاز و دلخواه خود را بیابند. کیفیت متریال لیبل و همچنین کیفیت چاپ آن دیگر موضوعی است که باید آن را در نظر داشته باشید تا لیبل در اثر عواملی مثل رطوبت، جابجایی و ... آسیب ندیده و مخدوش نشود.


طراحی و چاپ لیبل عرقیات و گلاب در شبکه چاپ

چاپ لیبل عرقیات و گلاب در ابعاد و طرح‌‌‌‌های مختلف و همچنین با برش‌‌‌‌های متفاوت در شبکه چاپ انجام‌ می‌شود. ما برای طراحی این محصولات از روش‌‌‌‌های خلاقانه و ویژه‌‌ای استفاده‌ می‌کنیم و بدین ترتیب ‌بسته‌بندی محصولات شما ظاهری خاص و زیبا خواهد داشت. همچنین چاپ لیبل با استفاده از متدهای به روز در صنعت چاپ انجام شده و از کیفیت بالایی برخودار است. ما با بیش از 40 سال تجربه در صنعت طراحی و چاپ، خدمات گسترده‌‌ای را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه‌ می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس