از تاثیر چاپ لیبل نقره کوب در تبلیغ کسب‌و‌‌کار غافل نشوید

چنان‌چه به‌دنبال روشی استاندارد و تاثیرگذار بر ذهن مشتری هستید تا او را به‌سمت کالا یا خدمات خود جلب کنید، استفاده از لیبل‌های نقره‌‌کوب را به شما پیشنهاد می‌دهیم. زیبایی حرف اول را در تبلیغ و بازاریابی کالا می‌زند؛ بنابراین رعایت اصول لازم جهت جذب مشتری را فراموش نکنید. برچسب‌های نقره‌ای جذابیت زیادی برای مخاطب دارند و به‌عنوان روشی رایج در اغلب کسب‌و‌کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای نمونه می‌توان به چاپ لیبل نقره کوب آن هم روی کارت‌های ویزیت پزشکان اشاره کرد که تاثیری ماندگار بر ذهن و نگاه بیمار خواهند داشت. در این مقاله از مقالات شبکه چاپ هلس به تاثیر لیبل‌های نقره‌کوب بر ابزارهای تبلیغی مراکز درمانی و پزشکی پرداخته شده است. تا انتها همراه ما بمانید.


لیبل نقره کوب چیست؟

می‌دانید که این روزها لیبل به یک جزء جدانشدنی در بسته‌بندی کالا و عرضه خدمات تبدیل شده است. برای مثال کافیست به یک مرکز خرید مراجعه کنید، بدون شک کالایی را که هیچ لیبلی روی آن درج نشده انتخاب نمی‌کنید؛ چراکه لیبل موجب جلب اعتماد مخاطب خواهد شد. درج اطلاعات و داده‌های لازم درباره یک کالا یا محصول اهمیت زیادی دارد، به‌همین دلیل در تمام کسب‌و‌‌کارها از این ابزار استفاده می‌‌شود. حال تصور کنید که این اطلاعات بر یک لیبل نقره‌کوب شده جذاب درج شود، قطعا زیبایی این لیبل شما و هر مخاطب دیگری را در نگاه اول جذب خواهد کرد. چشم‌گیربودن در چاپ لیبل نقره کوب بسیار مهم است و در بازاریابی محصول تاثیر زیادی دارد.
این نکته مهم را نباید فراموش کرد که لیبل نقره‌کوب تنها جهت زیبایی بخشی به برچسب مورد استفاده قرار می‌گیرد و ویژگی هولوگرام را ندارد. در بسیاری از حرفه‌ها از این روش در چاپ کارت ویزیت، برچسب، بروشور و... استفاده می‌شود. شبکه چاپ هلس با چاپ ابزارهای تبلیغاتی مانند انواع کارت ویزیت و برچسب پزشکی، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها و... و استفاده از روش نقره‌کوبی در آن‌ها جذابیت را برای این نوع کسب‌و‌کار فراهم می‌کند. این روش در اغلب مراکز چاپ انجام می‌شود، بسته به ایده‌های خود یا کارشناسان این مراکز چاپ نقره‌کوب به بهترین نحو صورت می‌گیرد و تاثیر خود را به‌دنبال خواهد داشت.
روش‌های چاپ لیبل نقره کوب

به‌طور کلی لیبل‌های نقره‌کوب شده به دو روش طراحی و چاپ می‌شوند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد:
• روش دستی
این روش اغلب جهت چاپ انواع کتاب، پایان‌نامه، لوح تقدیر، کاتالوگ و... مورد استفاده قرار می‌گیرد و مخاطبان زیادی دارد.
• روش ماشینی
چاپ لیبل با بالا بودن تعداد سفارش و تیراژ بالای آن‌ها به‌روش دستی امکان‌پذیر نخواهد بود؛ بنابراین از روش ماشینی استفاده می‌شود. پیشرفت فناوری و تکنولوژی کمک کرده تا لیبل‌های نقره‌کوب به‌راحتی و در مدت زمانی کوتاه به دست سفارش‌دهنده برسند.


برچسب نقره کوب و کاربرد آن در تبلیغ کسب‌وکار

تاثیر برچسب نقره‌ کوب در زیباتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار را نباید دست کم گرفت. امروزه اغلب صاحبان مشاغل و تخصص‌های مختلف جهت جذب مخاطبان بیشتر از این نوع برچسب در ابزارهای تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند. تبلیغ برند آن هم توسط برچسب‌هاب نقره‌کوب‌شده ماندگاری آن در ذهن مخاطب را به‌ همراه دارد. اگر به‌دنبال ایده‌های جذاب برای چاپ کارت ویزیت خود هستید، حتما چاپ لیبل نقره‌کوب را در دستور کار خود قرار دهید، قطعا پشیمان نخواهید شد. نقره‌کوبی بر یک سطح به دو روش دستی و ماشینی امکان‌پذیر است. به‌طور معمول در تیراژهای بالا از ماشین برای نقره‌کوبی استفاده می‌شود؛ درحالی‌که جهت چاپ لوح تقدیرها یا کارت ویزیت‌های در تراژ پایین روش دستی را به‌کار می‌گیرند.


مزایای چاپ لیبل نقره کوب

نقره‌کوبی و طلاکوبی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های چاپ لیبل به‌شمار می‌روند تا آن‌جا که بسیاری از صاحبان مشاغل این روش‌ها را برای تبلیغات خود در ابعاد مختلف به‌کار می‌برند. این نوع لیبل علاوه‌بر زیبایی بخشی به حرفه و تخصصتان در جلب اعتماد مخاطب بسیار موثر است. از جمله مزایای کاربرد این نوع لیبل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جلب نگاه مخاطب
همه ما می‌دانیم که مخاطب نقش اصلی را در یک کسب‌و‌کار بازی می‌کند، درصورتی‌که مخاطب به یک کالا یا خدمات جذب نشود نباید انتظار رشد و پیشرفت آن را داشت. به‌همین دلیل تمام صاحبان مشاغل تلاش خود را برای این جلب اعتماد او به‌کار می‌گیرند و جهت پیشرفت کار خود از لیبل‌های نقره‌کوب یا طلاکوب استفاده می‌کنند.
• ماندگاری زیاد
ماندگاری چاپ لیبل نقره کوب روی یک سطح از جمله مزایای آن محسوب می‌شود که بسیاری از صاحبان مشاغل را به خود جذب کرده است. از آن‌جا‌که ماندگاری نوشته‌ها و اطلاعات درج شده روی یک کارت ویزیت، بروشور یا لیبل اهمیت زیادی در جذب و اعتماد مخاطب دارد، باید از روشی مانند نقره‌کوبی یا طلاکوبی استفاده کرد. مواد و عناصر به‌کاررفته در ماده نقره یا طلا به‌سرعت به سطح زیرین خود جذب می‌شوند و تحت هیچ شرایطی از روی سطح برداشته نخواهند شد.
• مقرون به‌صرفه
از دیگر مزایای نقره‌‌کوبی مقرون به‌صرفه‌بودن آن است. این مواد در عین زیبایی و چشم‌گیربودن قیمت پایینی در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغ و بازاریابی دارند، به‌همین دلیل در اغلب کسب‌و‌کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به‌نوعی اشباع شده است.
• تاثیر بصری بر ذهن مخاطب
هرجایی‌که از نقره‌‌کوبی یا طلاکوبی استفاده شود بدون شک در اولین نگاه مخاطب را به خود جذب خواهد کرد. فرقی ندارد کارت ویزیت باشد یا یک سررسید و یا حتی تقویم رومیزی، نقره‌کوبی زیبایی و جلای خاصی به این ابزارهای تبلیغاتی خواهد داد. فراموش نکنید که هدف شما از کاربرد این روش جلوه بخشی به کسب‌و‌کار خود جهت معرفی برندتان است؛ بنابراین از تاثیر آن بر ذهن مخاطب غافل نشوید و حتما این روش جذاب را در دستور کار خود قرار دهید.
• چاپ در ابعاد مختلف
انعطاف‌پذیربودن لیبل نقره‌کوب و امکان چاپ در ابعاد و سایزهای مختلف آن را به روشی محبوب در لیبل‌سازی تبدیل کرده است. صاحبان مشاغل می‌توانند این نوع لیبل را در هر سایز و اندازه‌ای که می‌خواهند سفارش دهند؛ بنابراین طبیعی است که چاپ لیبل نقره کوب به یکی از محبوب‌ترین انواع لیبل تبدیل شود و مخاطبان خاص خود را داشته باشد.


کلام آخر

برچسب‌های نقره‌کوب شده کاربرد زیادی در بخش‌های مختلف دارند، از چاپ انواع لیبل و برچسب در زمینه پزشکی گرفته تا چاپ کارت‌های دعوت و... با روش نقره‌کوبی جذاب و چشمگیر می‌شوند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که کاربرد نقره‌کوبی در کسب‌و‌کار کلاس کاری شما را به‌طرز قابل توجهی بالا خواهد برد و اعتماد مخاطبان شما را جلب می‌کند. نقره‌کوبی با جلوه چشمگیر و فریبنده‌اش در بسیاری از تخصص‌ها قابل استفاده است، پس با کاربرد آن می‌توان زیبایی و جذابیت را برای کسب‌و‌کار خود فراهم کرد. جهت سفارش و چاپ لیبل نقره کوب می‌توان از مراکز حرفه‌ای چاپ کمک گرفت. شبکه چاپ هلس به‌عنوان یکی از این مراکز فعال و باتجربه قادر به ارائه این خدمات در بهترین نوع ممکن خواهد بود. با کمک شبکه چاپ هلس بهترین و زیباترین لیبل‌های نقره‌کوب را خواهید داشت.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس