لیبل ادویه | طراحی و چاپ لیبل ادویجات و چاشنی

لیبل ادویه و چاشنی به صورت اختصاصی برای برندها و تولیدکنندگان مختلف طراحی و چاپ شده و از این طریق محصولات آنها را متمایز‌ می‌کند. لیبل و برچسبی که بر روی بسته‌بندی محصولات مختلف چسبانده‌ می‌شود، با ارائه اطلاعات محصول، آن را به خوبی به افراد و مشتریان معرفی کرده و انتخاب را برای آنان آسان‌تر خواهد کرد. لیبل ادویه و چاشنی اگر به خوبی طراحی شده و از جذابیت و کیفیت لازم برخوردار باشد، باعث جلب توجه و اعتماد افراد شده و تاثیر بسزایی در افزایش جذب مشتری و میزان فروش خواهد داشت. زیرا لیبل نشان‌دهنده اصالت و سالم بودن محصولات است. برای ثبت هویت برند خود به عنوان برندی با محصولات با کیفیت،‌ می‌توانید لیبل‌های با کیفیت و خاص برای محصولات خود طراحی کرده و بسته‌بندی ویژه و زیبایی را برای محصولاتتان فراهم کنید.


ادویه زرد چوبه فلفل (ادویه و چاشنی)

ادویه و چاشنی از گیاهان و مواد طبیعی تولید شده و به عنوان طعم‌دهنده یا رنگ‌دهنده به انواع غذاها و خوراکی‌ها مصرف‌ می‌شوند. ادویه‌ها انواع مختلفی دارند. مانند: ‌ادویه زردچوبه ، فلفل ، دارچین و هل. علاوه بر عطر و طعم خاصی که ادویه‌ها به غذا‌ می‌بخشند، از آنها برای مقاصد دارویی و همچنین به عنوان نگهدارنده استفاده‌ می‌شود. کشورها، فرهنگ‌ها و حتی اقلیم‌های گوناگون، از ادویه‌های مختلف و مخصوص به خود استفاده‌ می‌کنند و بدین ترتیب غذاها و خوراکی‌هایی با طعم‌ها و رنگ‌های مناطق گوناگون، باهم متفاوت است. برای مثال زردچوبه بیشتر در غذاهای آسیایی مورد استفاده قرار‌ می‌گیرد. با توجه به طعم دهندگی و همچنین خواص درمانی انواع ادویه و چاشنی این محصولات توسط تولیدکنندگان و کارخانجات بسیاری تولید شده و پس از بسته‌بندی، در فروشگاه‌ها عرضه شده یا به کشورهای دیگر صادر‌ می‌شوند.
برای تولید لیبل ادویه و چاشنی از چه متریالی استفاده‌ می‌شود؟

لیبل‌ها برای محصولات مختلف و برای چسباندن بر سطوحی با جنس‌های متفاوت، مطابق با نیاز تولیدکنندگان تولید‌ می‌شوند. با توجه به شرایط محیطی که محصول در آن قرار دارد و نوع محصول، از انواع مختلف متریال استفاده‌ می‌شود. انواع مختلف لیبل‌ می‌توانند در شکل ظاهری، استحکام و مقاومت، خاصیت چسبندگی و قیمت متفاوت باشند. برای تولید لیبل ادویه زردچوبه، فلفل و ... و دیگر محصولات خوراکی از متریال‌های زیر استفاده‌ می‌شود:
• لیبل کاغذی چسبدار و بدون چسب
• لیبل طلاکوب و نقره‌کوب
• لیبل سلفون مات و براق
• لیبل یووی براق


نکات طراحی لیبل ادویه و چاشنی

مهم‌ترین موضوع برای تولید لیبل ادویه و چاشنی انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های مناسب و خاص است. رنگ‌ها را باید متناسب با نوع ادویه و خواص و طعم و رنگ آن انتخاب کنید و از تصاویر خاص و با کیفیت محصول بر روی لیبل استفاده کنید. توجه داشته باشید که رنگ‌ها نماد خواص و ویژگی‌های متفاوتی هستند و با توجه به این خواص از آنها برای انتقال مناسب پیام خود و در راستای رسیدن به اهداف بهره ببرید. برای مثال استفاده از رنگ قرمز یادآور تندی و حرارت بوده و انتخاب مناسبی برای طراحی لیبل فلفل خواهد بود. البته فراموش نکنید که از رنگ سازمانی خود نیز در طراحی لیبل و بسته‌بندی استفاده کنید تا از این طریق در ذهن افراد باقی بمانید.
به یاد داشته باشید که چاپ اطلاعات مربوط به محصول که برای مشتری دارای اهمیت است، ضروری است. اطلاعاتی مانند نوع محصول، برند، آدرس کارخانه و علامت استاندارد، از ویژگی‌هایی هستند، که مشتری در هنگام خرید به آنها توجه کرده و وجود آنها را برای انتخاب از بین کالاهای موجود در قفسه فروشگاه‌ها ضروری‌ می‌داند. همچنین طراحی لیبل ادویه و چاشنی، باید متناسب با ظرف و شکل بسته‌بندی باشد و از برش و ابعاد مناسب استفاده شود.


طراحی و چاپ لیبل ادویه و چاشنی در شبکه چاپ

طراحی و چاپ لیبل ادویه و چاشنی در انواع رنگ ها، طرح‌ها و ابعاد و همچنین در برش‌های متفاوت مطابق با نیاز و سلیقه شما در شبکه چاپ صورت‌ می‌گیرد. ما در شبکه چاپ با در نظر داشتن تمامی نکات لازم در طراحی و چاپ لیبل ادویه و چاشنی و استفاده از متریال با کیفیت، زیبایی و کیفیت را برای بسته‌بندی محصولات شما فراهم‌ می‌کنیم. از مزایای تیم شبکه چاپ‌ می‌توان به بیش از 40 سال فعالیت در حوزه طراحی و چاپ، کیفیت بالا و قیمت مناسب اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس