چاپ لیبل اسباب بازی و کودک

کودکان دنیای جالب و ویژه‌ای دارند. دوره کودکی دوره‌ی بسیار با اهمیتی برای انسان است و تاثیر مستقیم بر آینده و شخصیت او خواهد گذاشت. بنابراین نوع رفتار والدین با کودکان و شیوه‌های تربیتی باید با آگاهی انتخاب شوند. رشد فرزندان از لحاظ ذهنی و شناسایی و رشد و شکوفایی استعدادهای آنها از مهمترین مواردی است که والدین باید به آنها توجه ویژه‌ای داشته باشند. یکی از ابزارهایی که در این راه به والدین کمک‌ می‌کند، انواع اسباب بازی است. اسباب بازی‌ها علاوه بر سرگرم کردن کودکان به رشد و شکوفایی استعداد‌های کودکان کمک خواهد‌کرد. اما در انتخاب نوع اسباب بازی باید دقت شود. زیرا‌ می‌تواند نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت عاطفی و روانی کودک داشته باشد. وجود لیبل اسباب بازی ، از جمله مواردی است که بر انتخاب افراد تاثیر فراوانی‌ می‌گذارد.
اسباب بازی‌ها انواع مختلفی داشته و برای گروه‌های سنی مختلف طراحی و تولید‌ می‌شوند. همچنین برای طراحی آنها جنسیت کودک هم در نظر گرفته‌ می‌شود. پدر و مادر‌ها بر اساس سلیقه و علایق فرزند خود، اسباب بازی‌های گوناگونی را خریداری‌ می‌کنند. اما برای انتخاب نوع محصول حتما به لیبل اسباب بازی دقت‌ می‌کنند. زیرا داشتن لیبل و برچسب اطمینان از اصالت اسباب‌بازی و استاندارد بودن آن حکایت دارد و این موضوع به دلیل سروکار داشتن مستقیم این قبیل کالاها با فرزند و تاثیر آن بر سلامتی جسمی و روحی او، بسیار مهم است. بنابراین استفاده از لیبل اسباب بازی با کیفیت و چسباندن آن بر روی تمامی محصولات تولیدی، سبب جلب اطمینان افراد شده و باعث‌ می‌شود افراد، محصولات شما را به سایر محصولاتی که برچسب اطمینان ندارند، ترجیح دهند.


انواع لیبل اسباب بازی شامل چه مواردی است؟

لیبل‌ها و برچسب‌هایی که بر روی محصولات مختلف در گروه‌های مختلف کالا چسبانده‌ می‌شوند، از لحاظ خاصیت چسبندگی، شکل ظاهری، جنس، مقاومت و قیمت، متفاوت هستند. بسته به نوع محصول و جنس سطح ‌بسته‌بندی و همچنین سلیقه و نیاز خود‌ می‌توانید از متریال دلخواه خود برای تولید لیبل اسباب بازی استفاده کنید. ‌بسته‌بندی و شکل ظاهری ‌بسته‌بندی اسباب بازی و کیفیت لیبل بر روی آن، تاثیر فراوانی بر میزان فروش و بازاریابی محصول خواهد گذاشت. بنابراین بهتر است از متریال با کیفیت و مقاوم استفاده کنید تا در اثر قرارگیری در برابر عوامل محیطی مانند نورآفتاب و رطوبت یا بر اثر جابجایی آسیب ندیده و همچنین نشان دهنده اصالت کالای تولیدی شما باشد. لیبل اسباب بازی کودک با استفاده از متریال‌های زیر تولید‌ می‌شود:
• لیبل هولوگرام
• لیبل اسکرچ
• لیبل ژله ای
• لیبل متالایز طلایی و نقره ای
• لیبل متال
• لیبل شیشه‌‌ای یا ترنسپرنت
• لیبل پی وی سی

نکات لیبل اسباب بازی کودک

چاپ اطلاعات با اهمیت برای مخاطب بر روی لیبل اسباب بازی ضروری است. اطلاعات ضروری شامل علامت و مارک استاندارد، برند تولیدکننده، مشخص بودن رده سنی اسباب بازی، جنس اسباب بازی و نحوه استفاده از آن است. مخاطب‌ می‌خواهد بداند اسباب بازی برای کودک و سلامتی او خطر و ضرری نداشته باشد. چاپ این اطلاعات بر روی لیبل، انتخاب افراد را راحت تر کرده و اطمینان آنها را جلب‌ می‌کند. همچنین انتخاب رنگ و طراحی لیبل اسباب بازی باید متناسب با گروه سنی و همینطور پیامی باشد که‌ می‌خواهید به افراد انتقال دهید. رنگ‌های جذاب و شاد و طرح‌های فانتزی برای کودکان جذاب بوده و انتخاب مناسبی برای چاپ لیبل اسباب بازی است.


چاپ لیبل اسباب بازی در شبکه چاپ

طراحی و تولید لیبل اسباب بازی کودک با بهترین کیفیت در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها و ابعاد مطابق با سلیقه و نیاز شما صورت‌ می‌گیرد. ما در شبکه چاپ با دارا بودن تجربه و دانش فنی لازم، بهترین محصولات چاپی با بالاترین کیفیت را تولید‌ می‌کنیم. تولید محصولات در زمان کوتاه و قیمت مناسب خدمات در عین رعایت کیفیت و دقت از جمله مزایای تیم ما است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس