چاپ لیبل ضد آب ، برچسب ضد آب

در بسیاری از محصولات چاپی و برچسب‌ها ویژگی مهمی که افراد مد نظر دارند، ضد آب بودن آن است. عوامل محیطی‌ می‌تواند باعث آسیب به محصولات چاپی و خراب و مخدوش شدن آنها بشود. این مشکل با چاپ روی کاغذ ضد آب برطرف‌ می‌شود. شبکه چاپ، چاپ لیبل ضد آب و چاپ روی کاغذ ضد آب را در بهترین کیفیت انجام‌ می‌دهد. چاپ لیبل ضد آب و چاپ روی کاغذ ضد آب در انواع مختلف و با طرح‌ها و ابعاد مختلف مطابق با نیاز و سلیقه شما با استفاده از روش های چاپ دیچیتال و افست در شبکه چاپ صورت‌ می‌گیرد.


چاپ روی کاغذ ضد آب با استفاده از چه کاغذی انجام‌ می‌شود و موارد کاربرد آن چیست؟

چاپ روی کاغذ ضد آب با استفاده از کاغذ سنگ صورت‌ می‌گیرد و در موارد بسیاری کاربرد دارد. شامل:
• چاپ تراکت
• چاپ کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی
• چاپ پاکت
• و ...
کاغذ سنگ دارای مقاوت بالا بوده و به راحتی پاره نمی‌شود. جنس این کاغذ از کاغذ معمولی نرم‌تر است. اما مقاومت بیشتری دارد. کاغذ سنگ دارای مقاوت در برابر آب و روغن است و به راحتی انواع چاپ را‌ می‌توان روی آن اجرا کرد. چاپ روی کاغذ سنگ با صرف هزینه و زمان کم صورت‌ می‌گیرد. چاپ روی کاغذ ضد آب (کاغذ سنگ) باعث‌ می‌شود، محصول شما بر اثر گذشت زمان کهنه و فرسوده نشود و کیفیت خود را حفظ کند. ماده تشکیل دهنده کاغذ سنگ، کربنات کلسیم بوده و برای تولید آن نیازی به قطع درختان وجود ندارد.
چاپ لیبل ضد آب در چه مواردی صورت‌ می‌گیرد؟

همچنین برای چاپ لیبل در مواردی که نیاز به مقاومت در برابر آب وجود دارد، و از لیبل در محیطهای در معرض آسیب استفاده‌ می‌شود، چاپ لیبل ضد آب کاربرد دارد. چاپ لیبل ضد آب در انواع مختلف صورت‌ می‌گیرد. شامل:
• لیبل پی وی سی : ماده اولیه آن پلی پروپیلن است. لیبل پی وی سی در برابر حرارت، کشش، پارگی و مایعات مقاوم است.
• لیبل متال: از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و دارای مقاوت بسایر بالایی در برابر کشیدگی و پارگی و حرارت است. لیبل متال ضد خش بوده و در برابر شوینده‌های شیمیایی نیز مقاوم است.
• لیبل اموال: لیبل اموال یا برچسب خردشونده برای بسیاری از کالاها و در اموال گردانی و گارانتی محصولات از آن استفاده‌ می‌شود. این لیبل‌ها در صورت کنده شدن خرد‌ می‌شوند و در برابر رطوبت و حلال‌های شیمیایی مقاوم هستند.
• لیبل شیشه ای : این لیبل بصورت شفاف و از جنس پلاستیک می باشد و غیر قابل پاره شدن و خاصیت ضد آب و رطوبت دارد .


روش های دیگر ضد آب کردن لیبل پشت چسبدار

بسیاری از کسب و کارها چالش روطوبت و آب را در اجناس خود دارند که با رعایت این مواد قابل اصلاح است
1- لیبل های کاغذی پشت چسبدار با روکش سلفون می تواند خاصیت ضد آب و رطوبت داشته باشد ولی نه بصورت دائمی
2- لیبل پشت چسبدار با روکش یووی می تواند در مقابل رطوبت یخچال تا 1 ماه دوام بیاود .
3- استفاده از لیبل های با خاصیت پلاستیکی : پی وی سی ، شیشه ای ، شبرنگ ، متال ، متالایز .


چاپ روی کاغذ ضد آب و چاپ لیبل ضد آب در شبکه چاپ

خدمات گسترده و با کیفیت شبکه چاپ شامل موارد بسیاری از جمله چاپ روی کاغذ ضد آب و چاپ لیبل ضد آب‌ می‌شود. شبکه چاپ انواع چاپ در طرح‌های مختلف را با استفاده از دستگاه‌های به‌روز و توسط کارشناسان خبره انجام‌ می‌دهد. بیش از 40 سال تجربه در حوزه طراحی و چاپ، همکاری با برندهای معتبر، کیفیت بالا و قیمت مناسب خدمات از مزایای شبکه چاپ‌ می‌باشد. برای اطلاع از تعرفه چاپ روی کاغذ ضد آب و چاپ لیبل ضد آب با ما تماس بگیرید.


  ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، درویش غربی ، پلاک 18 ،طبقه 1 ،واحد 4

کارگاه : تهران ، خیابان ظهیرالاسلام ، پلاک 174
 تلفن : 71333344-021 ( 30 خط ویژه)

کارشناس واتس اپ تلفن تماس